Akar'ın "Malatya'daki En Büyük Türk Kim?" Sorusuna, Asker Böyle Yanıt Verdi

35770 izlenme01 Eylül 2017
Reklamlar
20. Zırhlı Tugay Komutanlığı'na giden Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Malatyalı olduğunu öğrendiği askere "Malatya'daki en büyük Türk kim?" diye sorunca, "İsmet İnönü" cevabını aldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret ederek, bölgede inceleme ve denetlemelerde bulundu.
ASKERLERLE BAYRAMLAŞIP HEDİYE VERDİ

Orgeneral Akar, Dergah Camisi'nde kıldığı bayram namazının ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Akar, daha sonra Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etti.
Burada dua eden ve askeri personel ile bayramlaşan Akar, askerlerle tokalaşarak bayram hediyesi verdi.
"YPG'NİN KONTROLÜNDE KAÇ TERÖRİST VAR?"

Akar, sınır nöbeti tutan bir askerden türbenin karşısındaki bölge hakkında bilgi aldı. Askere, sınırın karşısındaki terör örgütü YPG'nin kontrolündeki bölgede kaç terörist olduğunu soran Akar, "Şu anda 5 kişi gözetleme yapıyor. Daha önce daha kalabalıklardı, 20 kişi bulunuyordu. Güneybatı istikametindeki Kobani'ye doğru gidiyorlar, değişim yapıyorlar." karşılığını aldı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1,5 milyon Amerikalı diken üstünde... Saddam Hüseyin'i sorgulayan CİA Ajanından ŞOK ! İtiraf İstanbul Trafiğinde Okul Servisi Yoğunluğunu AÇ KARNINA BU GIDALARI SAKIN TÜKETMEYİN

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bilgisayar oyunu bir çocuğun daha ölmesine sebep oldu