Adnan Oktar'a Açıkça Soruldu: Genç Kızlara Neden 'Kedicik' Diyorsunuz

135 izlenme 26 Eylül 2017
Reklamlar
İzleyicilerinden birinin "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" sorusuna cevap veren Adnan Oktar, "Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar" cevabını verdi.
Kendi televizyon kanalında yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, canlı yayında herkesin merak ettiği sorulardan birini yanıtladı.
Program esnasında vatandaşlardan birisi Adnan Oktar'a "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" şeklinde bir soru yönetti.
"KEDİNİN SOKULGANLIĞINDALAR"

Adnan Oktar bu soruya "Ben hanım arkadaşlarımızı 'kedicanım' diye seviyordum. O zaman bu söylem yayılmaya başladı. Herkes kedileri sevmeye başladı. Ben onları kedi gibi görüyorum. Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar. O yüzden benim kızlarımın adı 'kedicik' oldu" şeklinde yanıt verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dizide Rol Alacak Hanife'nin Oyunculuğu Sınıfta Kaldı Doktorlar'ın Zenan'ı Melike Güner Evlendikten Sonra Başka Biri Oldu 17 Yaşındaki Aleyna Tilki'den +18'lik Paylaşım Yıldız Tilbe'nin Platonik Aşkı: Vatan Şaşmaz Gibi Olmaktan Korkuyorum

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınan Damat Adayı Birkan Hakkında Karar Verildi
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/0/5/adnan-oktar-a-acikca-soruldu-genc-kizlara-neden-kedicik-diyorsunuz/index.html#fb