Adnan Oktar'a Açıkça Soruldu: Genç Kızlara Neden 'Kedicik' Diyorsunuz

166 izlenme26 Eylül 2017
Reklamlar
İzleyicilerinden birinin "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" sorusuna cevap veren Adnan Oktar, "Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar" cevabını verdi.
Kendi televizyon kanalında yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, canlı yayında herkesin merak ettiği sorulardan birini yanıtladı.
Program esnasında vatandaşlardan birisi Adnan Oktar'a "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" şeklinde bir soru yönetti.
"KEDİNİN SOKULGANLIĞINDALAR"

Adnan Oktar bu soruya "Ben hanım arkadaşlarımızı 'kedicanım' diye seviyordum. O zaman bu söylem yayılmaya başladı. Herkes kedileri sevmeye başladı. Ben onları kedi gibi görüyorum. Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar. O yüzden benim kızlarımın adı 'kedicik' oldu" şeklinde yanıt verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zuhal Topal'ın Damat Adayı Birkan'ın Gözaltı Görüntüleri Ortaya Çıktı Doktorlar'ın Zenan'ı Melike Güner Evlendikten Sonra Başka Biri Oldu 54 Yaşındaki Hülya Avşar'dan Yürek Hoplatan Paylaşım Banu Alkan'dan Bomba İddia: Bülent Ersoy, Erkekken Bana Asıldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
54 Yaşındaki Hülya Avşar'dan Yürek Hoplatan Paylaşım