Adnan Oktar'a Açıkça Soruldu: Genç Kızlara Neden 'Kedicik' Diyorsunuz

165 izlenme26 Eylül 2017
Reklamlar
İzleyicilerinden birinin "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" sorusuna cevap veren Adnan Oktar, "Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar" cevabını verdi.
Kendi televizyon kanalında yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar, canlı yayında herkesin merak ettiği sorulardan birini yanıtladı.
Program esnasında vatandaşlardan birisi Adnan Oktar'a "Sizin hanımların ismi neden 'Kedicik' merak ediyorum" şeklinde bir soru yönetti.
"KEDİNİN SOKULGANLIĞINDALAR"

Adnan Oktar bu soruya "Ben hanım arkadaşlarımızı 'kedicanım' diye seviyordum. O zaman bu söylem yayılmaya başladı. Herkes kedileri sevmeye başladı. Ben onları kedi gibi görüyorum. Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar. O yüzden benim kızlarımın adı 'kedicik' oldu" şeklinde yanıt verdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEYMA SUBAŞI VE ACUN ILICALI ÇİFTİNE SOSYAL MEDYADAN 20 KOMİK TEPKİ Bakan Yıllar Önce 'Fırat' Dizisinde Rol Almış Almanya sokaklarını Bağlama ve Türkçe Deyişlerle süsleyen, Alman kızı Saskia.. Rakip Kanallar, İzdivaç Yasağını Delen Esra Erol'u Şikayet Etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gülben Ergen Yeni Sevgili Yaptı! İzmirli İş Adamı Erhan Çelik'in Kopyası Gibi