Adliye Karıştı! Sarallar ve Şahinler Birbirlerine Girdi

1042 izlenme15 Eylül 2017
Reklamlar
"Şahinler" suç örgütü lideri Sedat Şahin ile "Sarallar" suç örgütü lideri Burhanettin Saral'ın yargılandığı davada adliye karıştı. İki taraf koridorlarda birbirine girdi.
"Şahinler" suç örgütü lideri Sedat Şahin ile "Sarallar" suç örgütü lideri Burhanettin Saral'ın yargılanmasına devam edildi.
İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanık Sedat Şahin ile tutuksuz sanık Burhanettin Saral hazır bulundu. Alınan savunmalar ve tahliye taleplerinin ardından Mahkeme Sedat Şahin'in tutukluluğuna devam devam kararı verilen mahkeme ertelendi.ADLİYE KARIŞTI

Mahkemenin ertelenmesinin ardından ise adliye koridorları bir anda karıştı. Duruşmanın görüldüğü katın bir alt katında karşı karşıya gelen iki grup birbirine girdi. Polis ve özel güvenliğin müdahalesiyle ayrılan iki grup uzun süre sakinleştirilemedi.Duruşma sebebiyle yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı adliye binasına tutuksuz sanıkların duruşma salonuna girmeden önce tekrar üstü arandı. Çok sayıda polis de adliye içi ve dışında güvenlik önlemi aldı.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika!... Hakkari'de Çatışma: 1 Asker Şehit, 4 Asker Yaralı SON DAKİKA !!! Kocaeli'nde büyük facia... Yastıkların içerisinden balya balya dolar çıktı... Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mardin'deki Terör Operasyonundan Acı Haber