Adana'da Kadın Polis, Sokak Levhasında 50 Paket Esrar Buldu

773 izlenme25 Eylül 2017
Reklamlar
Adana'da bir mahallede yapılan operasyonda kadın polis, uzun namlulu silahla güvenlik önlemi aldığı sırada sokak levhası arasına saklanmış halde 50 paket esrar buldu.
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız göreve başladıktan sonra uyuşturucu tacirlerine "Terör ve uyuşturucu iç içe girmiş bir konu. Ben buradan zehir tacirlerine sesleniyorum, geleceğimizi elimizden aldırmayacağız. Mutlaka sonuna kadar sizlerle mücadele edeceğiz. Gençliğimizi ve geleceğimizi çaldırmayacağız" demişti.
ÖZEL HAREKATÇILAR DA OPERASYONA KATILDI

Bu sert çıkışın ardından Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz uyuşturucuyla mücadeleye başladı. Polis uyuşturucunun en çok satıldığı Yüreğir'in Çamlıbel Mahallesi'ne gündüz vakti özel harekat, zırhlı yunus ve narkotim ekipleriyle baskın yaptı. Yapılan baskında uzun namlulu polisler çelik yelek giyerek köşe başlarında önlem aldı. Özel harekat ve diğer polisler de belirlenen noktalara girdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akıncı Üssü Davasında Arbede! Pet Şişeler Havada Uçtu Mağazaya Gelen Elbise Kolisinden Bakın Ne Çıktı Anne Terk Etti, Baba İşe Gitti; Aç Kalan Çocuklar Mahalleliyi Ağlattı SON DAKİKA !!! Askeri araca bombalı saldırı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
THY Ofisine Saldırı Yapıldı