Adana'da Kadın Polis, Sokak Levhasında 50 Paket Esrar Buldu

770 izlenme25 Eylül 2017
Reklamlar
Adana'da bir mahallede yapılan operasyonda kadın polis, uzun namlulu silahla güvenlik önlemi aldığı sırada sokak levhası arasına saklanmış halde 50 paket esrar buldu.
Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız göreve başladıktan sonra uyuşturucu tacirlerine "Terör ve uyuşturucu iç içe girmiş bir konu. Ben buradan zehir tacirlerine sesleniyorum, geleceğimizi elimizden aldırmayacağız. Mutlaka sonuna kadar sizlerle mücadele edeceğiz. Gençliğimizi ve geleceğimizi çaldırmayacağız" demişti.
ÖZEL HAREKATÇILAR DA OPERASYONA KATILDI

Bu sert çıkışın ardından Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz uyuşturucuyla mücadeleye başladı. Polis uyuşturucunun en çok satıldığı Yüreğir'in Çamlıbel Mahallesi'ne gündüz vakti özel harekat, zırhlı yunus ve narkotim ekipleriyle baskın yaptı. Yapılan baskında uzun namlulu polisler çelik yelek giyerek köşe başlarında önlem aldı. Özel harekat ve diğer polisler de belirlenen noktalara girdi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika haberi… 5 yaşındaki çocuğa işkence... Bu Sözler Gündeme Bomba Gibi Düştü... Eğer Bunlar Yapılırsa Hatay Elden Gidecek Teröristlerin Saldırısında Eşini Şehit Veren Acılı Kadın, Gönüllü Koruculuğa Başladı Suriyeliler, Kocaeli Sahilinde Türk Kadınlarına Sarkıntılık Edip Saldırdılar...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu'nun Oğlu Kerem, Yarın Askere Gidiyor